Ana sayfa

Shandong Regiant CNC Equipment Co.,Ltd

şirket Profili

2010 yılında kurulan Shandong Regiant CNC Equipment Co., Ltd, fiber lazer kesim makinesi, lazer markalama makinesi, lazer kaynak makinesi, fiber lazer temizleme makinesi, CO2 lazer dahil olmak üzere lazer ekipmanlarının Ar-Ge, üretim ve satışı konusunda uzmanlaşmış bir yüksek teknoloji kuruluştur. makine vb. Şirket, standart bir endüstri 4.0 ekipman tabanı olan 20000 metrekarelik bir alanı kaplayan Yuanzhuang Endüstri parkı, Jinan Şehri, Shandong Çin'de bulunuyor. Ekipmanı genellikle otomotiv, inşaat endüstrisi, sac işleme, havacılık ve havacılık, reklam, sanat ve el sanatları, hassas aletler, mücevherler, vb. Misyonumuz lazer kesicileri daha verimli, hassas ve çevre dostu yapmaktır!

 

Şirketin en iyi lazer teknolojisi ve pazarlama yeteneklerinden oluşan bir grubu vardır, müşterilere hem evde hem de gemide hizmet veren verimli satış öncesi ve satış sonrası sistem kurmuştur. Farklı sektörlerdeki müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için, en son lazer kesim teknolojisine büyük yatırım yapıyoruz. evde ve gemide müşterilerin güvenini ve tanınmasını kazanan istikrarlı performans ve kaliteli işçilik sağlamak için endüstri. Kaliteyi şirket hayatı olarak kabul ederek, teknolojiyi temel alarak, her zaman "önce müşteri, önce kalite" ilkesine bağlı kalacağız, ve ziyaret etmek ve araştırmak için şirkete gelmek için hayatın her kesiminden arkadaşlara sıcak bir şekilde hoş geldiniz.

 

Kurumsal misyon: Lazer kesim makinesi endüstrisi için tek elden tedarik platformu olmak

Kurumsal vizyon: Çin'de Üretildi, Dünya Lideri

Kurumsal değer: dürüstlük, yenilik, şükran, işbirliği, verimlilik

 

Çin Shandong Regiant CNC Equipment Co.,Ltd şirket Profili 0

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Bağımsız bir lazer markası olarak, CNC lazer oyma makinesi ve CNC lazer kesim makinesi ve lazer markalama gibi gelişmiş CNC lazer makineleri üretmek için 10 yıldan fazla deneyime sahibiz. makine, lazer kaynak makinesi, lazer temizleme makinesi, plazma kesme makinesi.

 

Fiber lazer kesim makinesi ve CO2 lazer kesim makinesi de dahil olmak üzere gelişmiş CNC lazer kesim makinesi sunuyoruz. Lazer oyma makinemiz ve lazer markalama makinemiz metal veya metal olmayan malzemeler üzerinde işlemek için çok profesyoneldir. Günümüzde lazer kesicimiz, oymacımız ve işaretleyici evde ve gemide sevilir ve 60'tan fazla ülke ve bölge makinemizi ithal eder. Dünyanın her yerindeki kullanıcılara entegre lazer uygulamaları sağlamayı taahhüt ediyoruz.

 

Çin Shandong Regiant CNC Equipment Co.,Ltd şirket Profili 0

Çin Shandong Regiant CNC Equipment Co.,Ltd şirket Profili 1

Çin Shandong Regiant CNC Equipment Co.,Ltd şirket Profili 2

Shandong Regiant CNC Equipment Co.,Ltd
Shandong Regiant CNC Equipment Co.,Ltd
Shandong Regiant CNC Equipment Co.,Ltd
1 2 3
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : alay

No. Çalışanları : 200~300

Yıllık satış : 5000000-8000000

Yıl kurulan : 2012

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Shandong Regiant CNC Equipment Co.,Ltd Sertifikalar Çin Shandong Regiant CNC Equipment Co.,Ltd Sertifikalar